Obrazy na přání?

26. června 2015 v 12:01 | Jehane |  Oznámení
Milí čtenáři,
za tohle vlastně tak trochu může moje věrná čtenářka Illienel, která přišla s nápadem, že bych mohla malovat obrazy na přání. Takže toto je nabídka pro vás.

Mnozí z vás už si určitě prostudovali moji rubriku "Malováno..." a víte, co dovedu a co mi prostě pod štětec nejde. Řeknu to ve zkratce - pokud ode mě budete chtít věrnou kopii čehokoliv, tak ji naprosto zaručeně nedostanete :D Obličeje zvládám jen v mezích zákona - tedy opět pokud budete chtít věrnou podobiznu svého idola (kteréhokoliv) nebo sebe sama, tak třebaže nechtíc dostanete karikaturu. Určité rysy jsem schopná zachytit, ale vždycky tam bude jakési nevyslovené "ALE". Obličej "někoho koho není možné identifikovat" na druhou stranu zvládám docela v pohodě.Jak už jste určitě poznali, v mých skromných možnostech je vytvořit obrazy typu "něco na ten způsob" a nejlepší z nejlepších jsou krajinky. Zase ale upozorňuji, že zimní krajinky jsem ještě v životě nezkoušela, takže nezaručuji, že by dopadly použitelně (aneb moc bílé a modré škodí ruce).

Abstrakce... ehm noooo nejsem si stoprocentně jistá, ale vždycky se dá najít nějaký motiv, který by se teoreticky dal okopírovat. Takže abstrakce ano, na ty bych asi kývla, ale nic divokého nečekejte, jsem v podstatě mírný člověk.

Zátiší není problém, ale musíte počítat s mým lehce impresionistickým stylem, takže lehce rozostřené hrany a mírně upravená perspektiva.

Zapomněla jsem na něco? Zvířata - viz Obličeje.

Materiál - výběr máme z:
1) šepsovaný karton - olej
2) plátno o velikostech, co se dají sehnat v Optysu - olej
3) papír - tempera, tužka, křída
cena - individuálně

Takže je to jen takový nápad. Kdybyste náhodou měli zájem nebo víte o někom, kdo by měl zájem, ptejte se, vymýšlejte si, vykřikujte, ...
A když ten nápad náhodou zapadne do prachu dějin, tak se nic nestane, malovat budu tak jako tak :D
Mějte všichni krásný den políbený múzou!
Jehane
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pomněnka Illienel Pomněnka Illienel | E-mail | Web | 4. prosince 2015 v 19:54 | Reagovat

Ahoj Jehane!
Mám na Tebe takovou velmi odvážnou prosbu a dotaz. Ale je to složitější a na delší povídání. Můžu Ti napsat na mail? A pokud ano, dala bys mi ho prosím? Já si nejsem jistá, jestli ještě někde vyhrabu Tvou mailovou adresu...
Měj se krásně, přeji Ti krásné prožití adventu a radostné Vánoce! :-)
Illienel (nově i Pomněnka - mittalmar.blog.cz)

2 Jehane Jehane | E-mail | Web | 27. prosince 2015 v 11:40 | Reagovat

[1]: Milá Illienel, možná k tobě můj e-mail nedolétl, tak ho posílám ještě touto cestou :) jehane.otee@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama